سوالات متداول

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات من” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک محصول یا دوره را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.
البته در فرم پرداخت نیز با انتخاب گزینه عضویت میتوایند همزمان با ثبت سفارش عضو سایت نیز بشوید.

شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت نمایید و دوره های آموزشی بلافاصله در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

اما اگر مشکلی در پرداخت داشته باشید یا سوال خاصی را بخواهید مطرح کنید، پشتیبانی مربوطه فقط در ساعات اداری در دسترس خواهد بود.

متأسفانه بدلیل کمبود زمان و پیامهای پی در پی کاربران، امکان پاسخگویی تلفنی نداریم، اما سعی کرده ایم کلیه پرسش و پاسخ های کاربران را جمع آوری کرده و در همین صفحه یا صفحه مربوط به هر دوره آموزشی، درج نماییم.

لذا چنانچه با مطالعه آنها به جواب نرسیدید می توانید از طریق فرم تماس مطرح نمایید و منتظر پاسخ کارشناس مربوطه باشید.