مطالب پرطرفدار

دوره آموزشی جدید

در حال بازطراحی قالب سایت هستیم. تا چند روز آینده با طرح جدید در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.
۱۳ فروردین ۱۳۹۹

قوانین میزبانی و کلی آزاد وب

لوگو

 توجه: سایتهایی با موضوعات زیر را به هیچوجه میزبانی نخواهیم کرد.

 ۱-سایت های مخالف دین مبین اسلام.
۲- سایت های مخالف قوانین رایانه ای جاری کشور که در  اینجا  می توانید آنها را مشاهده کنید.
۳- سایت هایی که مروج فرهنگ مبتذل غربی باشند مانند : مد غربی ،سیاسی، شیطانپرستی، موسیقی متال و  تصا و یر مبتذ-ل ایرانی و خارجی و …
۴- سایت هایی که در زمینه موضوعات غیر قانونی مانند ما + هو + اره و فروش وی – پی – ان , سایت های عبور از ف -۲- ی ل -۲- ت ر و … فعالیت می کنند.
۵- افراد زیر ۱۴ سال سن تنها با رضایت کتبی والدین میتوانند سرویس مورد نظر خود را سفارش دهند.


رعایت  قوانین و مقررات ذیل برای کلیه کاربران الزامی می باشد (با دقت کامل مطالعه فرمایید)

۱- اسپم و ارسال ایمیل زیاد و غیر متعارف اکیدا ممنوع است و اگر کاربری به ارسال اسپم اقدام نماید، ابتدا سایت او مسدود خواهد گردید و سپس یک هفته مهلت خواهد داشت که مبلغ دویست هزار تومان بعنوان جریمه به حساب شرکت واریز نماید تا سایت مجدد بازگشایی و یا بک آپ تحویل گردد و در غیر اینصورت بعد از یک هفته تمامی اطلاعات و سرویس مذکور از سرور حذف خواهد گردید و  هیچگونه بک آپی تحویل کاربر داده نخواهد شد .

۲- استفاده از رپیدلیچ به میزان غیر طبیعی ممنوع است، ولی استفاده برای کارهای شخصی و دریافت فایل های کم حجم با تعداد کم به تعداد محدود در هر روز ، منعی ندارد .

۳- استفاده از هاست های اشتراکی جهت راه اندازی آپلودسنتر و دانلودسنتر و یا موارد مشابه اکیدا ممنوع میباشد، یعنی کاربر حق آپلود فایل در هاست اشتراکی و انتشار لینک دانلود آنها را بصورت عمومی ندارد و استفاده از هاست اشتراکی صرفاً برای راه اندازی سایت های با مصرف متعارف مجاز است و برای دانلود سنتر و یا آپلود سنتر و … ، باید هاست مخصوص دانلود و یا سرور مجازی یا اختصاصی تهیه شود و همچنین در هاست اشتراکی کاربران باید رعایت حال دیگر سایت ها و کاربران را نموده و در صورت بالا رفتن  آمار بازدید سایت شان، آنرا به هاست پربازدید یا سرور مجازی و یا اختصاصی منتقل نمایند تا از کاهش سرعت سرور و ناراحتی دیگر کاربران جلوگیری شود.

۴- اسفاده از اسکریپت ها و یا سیستم های مدیریت محتوایی که باعث بالا رفتن لود سرور شوند مانند اسکریپت های چت آنلاین و … و یا از لحاظ امنیتی سرور را به خطر بیاندازند ممنوع است و در صورت عدم رعایت این قانون، سایت مورد نظر برای بار اول مسدود خواهد گردید و در صورت تکرار، بطور کامل از سرور حذف خواهد گردید و فقط بک آپ آن با پرداخت جریمه مقرر شده از طرف شرکت، از سوی کاربر به شرکت (در صورت بروز هر گونه مشکلی برای سرور مربوطه از ناحیه سایت کاربر)،  به کاربر تحویل داده خواهد شد .

۵- رعایت قوانین کپی رایت بین المللی در کلیه سرویس های ما الزامی است و در صورت شکایت رسمی از سایتی مبنی بر  تخلف از این قوانین، مسئول سایت مورد نظر، باید  نسبت به حذف مورد شکایت مانند لینک دانلود و یا اسکریپت و … ،  از سایتش سریعا اقدام نماید و گرنه سایت مربوطه مسدود و اطلاعات لازم تسلیم مراجع ذیصلاح خواهد شد.

۶- ما بصورت روزانه و هفتگی و ماهانه از همه سایت های کاربرانمان، در سرور مستقل دیگری، کاملا اتوماتیک و ماشینی بک آپ گیری می کنیم ، اما بدلیل حجم بالای فایلهای پشتیبان و تعداد سایتها، هیچگونه تضمینی مبنی بر کامل و بدون ایراد بودن فایلهای پشتیبان وجود ندارد و به همین خاطر همه کاربران موظفند از اطلاعات مهم سایت های شان نسخه پشتیبان تهیه و دانلود و نگهداری نمایند تا در صورت لزوم استفاده و رستور شوند، لازم به ذکر است در صورت از دست رفتن اطلاعات از روی سرور یا کار نکردن فایل بک آپ تحت هر شرایطی و به هر دلیلی، هیچگونه مسئولیتی بر عهده مدیران و کارمندان آزاد وب نخواهد بود.

۷-  کاربران حداکثر تا ۱۵ روز  بعد از اتمام موعد تمدید سرویس های میزبانی اشتراکی – نمایندگی هاست و ثبت دامنه، و در سایر سرویس ها مانند سرور اختصاصی  و مجازی و … حداقل ۵ روز قبل از اتمام دوره، میبایست نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند و اگر در این فرصت اقدامی نکنند ، سایت و یا سرویس شان، ابتدا مسدود و در صورت عدم تمدید،  پس از ۴۸ ساعت حذف خواهد گردید  و شرکت هیچگونه مسئولیتی را پس از آن به هیچ عنوان قبول نخواهیم کرد.

۸- شرکت فقط به ثبت کنندگان سفارش در مورد پشتیبانی و موارد دیگر مربوط به سرویس های هاستینگ پاسخگو خواهد بود و هر شخص ثالث دیگری به عنوان مالک و یا نماینده مالک سایت مربوطه، مورد قبول نخواهد بود، مگر اینکه با  وکالت قانونی  و یا احراز هویت مورد نظر شرکت، از طرف مالک سایت درخواست پشتیبانی و … نماید.

۹- اگرچه ما نهایت سعیمان را می کنیم که مورد تحریم واقع نشویم و تمام ترفندهای لازم مانند  گرفتن بک آپ از  سایت ها  در سرورهای مستقل دیگر و … را بکار می بریم  ولی در نهایت، شرکت مسئولیت خسارات شدید ناشی از تحریم های بین المللی، جنگ و مانند آنرا نمی پذیرد .

 ۱۰- کاربران تا ۳ روز بعد از گرفتن ( فقط ) سرویس هاست اشترکی، مجازند که در صورت نارضایتی از کیفیت هاست اشتراکی مورد نظر و با ذکر دلیل قانع کننده، نسبت به درخواست عودت وجه واریزی خود اقدام نمایند  و شرکت نیز تا یک هفته فرصت خواهد داشت وجه مورد نظر را به حساب بانکی اعلام شده از طرف کاربر واریز نماید و به ایشان اطلاع دهد ( توجه داشته باشید که این گارانتی برگشت وجه ۳ روزه فقط شامل سرویس هاست اشتراکی می باشد و به دیگر سرویس ها مانند ثبت دامنه و سرور اختصاصی و مجازی و … به هیچ عنوان تعلق نمی گیرد)

۱۱- از آنجایی که تعداد کاربران زیاد است امکان تماس با تک تک آنها وجود ندارد و کاربران لازم است به طور مرتب به سایت سر زده تا از آخرین تغییرات سرور، جابجایی ها، قیمتهای جدید و یا تاریخ پایان سرویس خود مطلع شوند، تا دچار مشکلات احتمالی نشوند. هر چند ایمیل همگانی ارسال خواهد گردید که بعضاً ممکن است بعضی از کاربران دریافت نکرده و یا روانه بخش اسپم در ایمیل شود.

۱۲- لازم است هر چند مدت یکبار قوانین سرویس دهی را مجدد مطالعه نمایید زیرا ممکن است دستخوش تغییرات شده و طبق قوانین جاری کشور بروزرسانی گردد.

۱۳- طبق سیاستهای شرکت آزاد وب لازم است تمامی کاربران پس از سفارش اولین سرویس ظرف مدت یک هفته تصویر رنگی کارت ملی و شناسنامه خود را جهت احراز هویت به ایمیل شرکت ارسال نمایند. در صورت عدم همکاری در این زمینه بعد از مدت زمان اعلام شده سرویس کاربر مسدود شده و تنها بعد از دریافت مدارک بازگشایی خواهد شد.

۱۴- شرکت مختار است که در صورت نیاز طبق قوانین جاری کشور عزیزمان ایران تغییرات مورد نظر را در هر زمانی که لازم باشد در قوانین و مقررات فوق انجام دهد و کاربران در خصوص این تغییرات حق هیچگونه اعتراضی را ندارند. 
استفاده از خدمات میزبانی آزاد وب  ، یعنی قبول داشتن کلیه قوانین و مقررات شرکت ، بنابراین لطفا تمامی بندهای آیین نامه مقرراتی را دقیق مطالعه فرمایید تا بعدا دچار مشکلات احتمالی نشوید.

با احترام – تیم آزاد وب