سایت در حال بازطراحی است، اما می توانید از بخش مقالات استفاده نمایید.
0

مدیریت و پشتیبانی کامل سایت مشتریان

مدیریت سایت شاید به ظاهر کاری کم اهمیت به نظر برسد. اما عزیزان زیادی هستند که بعد از شرکت در دوره های کسب و کار آنلاین و موارد مشابه، در ابتدا احساس می کنند که می توانند به تنهایی سایت خود را راه اندازی و آن را مدیریت نمایند. اما طولی نمی کشد که در همان ابتدای راه متوجه می شوند همه‌ی آن چیزی که در کلاس آموزشی آموخته اند مطالبی بعضاً پیش پا افتاده بوده و یا بدلیل عدم آشنایی با مبانی و مفاهیم وب، همه چیز را از یاد برده اند. و نمی توانند از پس همه‌ی موارد تخصصی و غیر تخصصی بر آیند. اینجاست که متوجه می شوند به یک دستیار کارکشته نیاز دارند تا در کنارشان باشد.

سوء تعبیر نشود، منظور ما این نیست که همه کلاس های آموزشی که در خصوص کسب و کار آنلاین برگزار می شود، کم ارزش یا بدرد نخور هستند. چرا که گاهاً حتی یک شخص متخصص هم با مرور آموزش های سطح پایین آموخته های جدیدی را کسب می نماید. ولی باید با یک واقعیت روبرو شد. و آن هم اینکه هر کسی را بهر کاری ساخته اند. شاید شخص شما در شغلتان متخصص باشید ولی هرگز نخواهید توانست چم و خم کار طراحی سایت،مدیریت و سئو و… را در مدت کوتاهی بیاموزید زیرا هر چقدر هم که دانش تئوری کسب نمایید، باز هم در عمل و کار تجربی به نتیجه لازم نخواهید رسید. لذا صرفاً شرکت در یک یا چند کلاس آموزشی ان هم به نیت راه اندازی سایت شخصی خودتان ابداً به شما کمکی نخواهد کرد. مگر اینکه بخواهید شغل طراحی وب پیشه کنید.

از حدود ۵ سال پیش یعنی سال ۱۳۹۴ در کنار خدماتی که در آزاد وب انجام می شد، تصمیم گرفتیم خدمات دستیار مدیر و پشتیبانی سایت را نیز به مشتریان خوبمان ارائه دهیم. چرا که جای چنین خدماتی واقعاً خالی بود. از همان ابتدا، مورد استقبال فراوانی قرار گرفت و گاهی بصورت پاره وقت و گاهی با قراردادهای بلند مدت در خدمت کارفرمایان محترم بوده و هستیم.

در طی این چند سال در زمینه مدیریت سایت تجربیات فراوانی را به دست آوردیم که حتی برای مدیریت کردن سایت های خودمان نیز بسیار کارآمد بود. متوجه شدیم که چه امکانات و مواردی در سایت ها اضافی هستند و کاربردی ندارند و چه امکاناتی ضروری و مورد نیاز است. با مشتریان بسیاری از فروشگاههای اینترنتی و سایت های متنوع در ارتباط بوده ایم و نیازهایشان را سنجیده و اعمال نموده ایم.

از عمده مزایای سرویس مدیریت سایت، میتوان به خدمات گسترده ای اشاره کرد که شامل سئو و بهینه سازی، توسعه امکانات، برقراری امنیت، رسیدگی به بخش فنی و… می باشد. لذا با توجه به تنوع پارامترهای سرویس مدیریت سایت، چند پلن مختلف را پیشنهاد داده ایم تا به دلخواه یکی را طبق نیازتان برگزینید.