سایت در حال بازطراحی است، اما می توانید از بخش مقالات استفاده نمایید.
0

وبمستر میلیونر

وبمستر میلیونر

درباره مدرس دوره

ضمن عرض تبریک و خوش آمدگویی خدمت شما دوست عزیز که به این دوره آموزشی پیوستید. بنده بهنام رحیمی نژاد ، بنیانگذار مجموعه آزاد وب هستم. تقریبا از زمانی که یادم هست، از ابتدای آشنایی با اینترنت، همیشه به دنبال روش های درآمدزایی بودم و وقت زیادی رو برای آموزش دیدن و پیدا کردن منابع مناسب صرف میکردم. شاید کمتر از یک سال بود که با اینترنت اشنا شده بودم و تصمیم گرفتم یک سایت برای خودم داشته باشم. ابتدا با یک وبلاگ شروع کردم که بنا به دلایلی مغرضانه توسط سرویس دهنده مسدود شد.

چندی بعد علیرغم اینکه دانش چندانی درباره حتی HTML و مسایل مربوط به اداره کردن یک سایت شخصی نداشتم، شروع کردم به جمع آوری اطلاعات و شروع راه اندازی یک سایت اختصاصی. با توجه به علاقه وافری که به این موضوع داشتم در مدت کوتاهی تمامی مبانی مورد نیاز رو کسب کردم و اولین سایت اختصاصیم رو راه اندازی کردم. اما اونقدر عطش یادگیری داشتم که اصلاً حواسم به این موضوع نبود که باید داخل سایتم، روزانه فعالیتی هم داشته باشم و مطالب و محتوای مناسبی رو ارائه بدم!!

دیری نگذشت با اطلاعات ناقصی که داشتم اولین مشتری برای طراحی سایت رو جذب کردم و حدود 14 سال پیش اولین کار تجاریم رو در اینترنت انجام دادم و مبلغ بسیار قابل توجهی از این طریق کسب کردم. همین امر باعث شد با نظم و تمرکز بیشتری پیگیر این موضوع بشم و در کاری که شروع کردم تبدیل به یک متخصص بشم.

لذا سالهاست که در زمینه طراحی سایت، و سرویس های متنوع اینترنتی مربوط به سایت ها مانند میزبانی، دامنه، سرور، پنل پیامک، تولید محتوا و… خدمات رسانی میکنم و با توجه به اینکه این علم هر روز در حال پیشرفتی با سرعت زیاد هست، عملاً امکان اینکه بتونم خودم رو یک متخصص بدونم اشتباهست. چون هر روز با چالشهای جدید مواجه میشم و باید چیزهای جدیدی رو تجربه کنم و یاد بگیرم.

حدود 8 سال از زمانی که آزاد وب رو تأسیس کردم میگذره و در طی این 8 سال عمده درآمد بنده از طریق همین وبسایت بوده و با کمترین تلاش تونستم جایگاه مناسبی رو در بین صدها هزار سایت ایرانی برای خودم دست و پا کنم.

ناگفته نماند که مشتریانی هم از خارج کشور مراجعه و درخواست خدمات میکنند که بعضاً سود بسیار بالایی هم در این خدمات نهفته ست.

اما چیزی که همیشه آرزوش رو داشتم و واقعا از انجامش لذت میبردم، آموزش دادن بود. به دفعات و در زمینه های مختلفی از آموزش کامپیوتر گرفته تا طراحی وب و الکترونیک و… به نحوی روی ارائه آموزشها وسواس به خرج دادم که هرگز دانشجوی ناراضی نداشتم. لذا امیدوارم در زمینه آموزش آنلاین هم بتونم در انتقال مطالب موفق عمل کرده و رضایت شما عزیزان رو جلب کنم.

بخشی از کارها و مسئولیت های من در گذشته تا به امروز

 • مدیریت تعمیرگاه صوتی و تصویری و آموزش خصوصی الکترونیک – از 15 سالگی تا 20 سالگی
 • مدیریت فروشگاه کامپیوتر و آموزش خصوصی – از 22 سالگی تا 33 سالگی
 • مدیریت وبسایت، طراحی وب، برنامه نویسی و آموزش خصوصی و عمومی از 25 سالگی تا به الان
 • مدیریت IT چند شرکت بصورت کلی بمدت 6 سال
 • پشتیبانی سرور و روترهای ADSL مخابرات به مدت 2 سال
 • سابقه تدریس افتخاری در دانشگاه علمی کاربردی به مدت یک ترم
 • سابقه تدریس در آموزشگاه کامپیوتر به مدت 3 سال
 • سابقه ارائه آموزش های خصوصی سئو، طراحی و رفع مسئله از گذشته تا به الان
 • مدیر فنی چندین سایت بزرگ فروشگاهی
 • مشاوره امور سئو و راه اندازی کسب و کارهای مبتنی بر اینترنت
 • فعال در زمینه کسب موفقیت های فردی و قانون جذب ( https://servatamooz.ir )

موفق باشید.