استخدام

استخدام

استخدام در آزاد وب آغاز شد

طی سالهای اخیر تیم آزاد وب همیشه کار تیمی را مد نظر و الگوی امور خویش قرار داده است. پس از سالها کسب تجربه بر ما ثابت شد که استفاده از مهارتها و استعداد افراد دیگر در پیشبرد یک پروژه و رسیدن به اهداف عالی بصورت تیمی یکی از بهترین روشهای پیشرفت در کار و زندگیست.

لذا طی سالهای اخیر علیرغم فراز و نشیبهای فراوانی که به دلیل وجود رقبا، وضعیت اقتصادی، پیشرفت علم وب و … داشتیم، همچنان استوار مانند کوه پابرجا ماندیم و خود را با متد روز هماهنگ ساختیم. کسب علم و استفاده از دانش دیگران و انتقال آن به دیگری یکی از برترین عبادتها در دنیاست. که در قرآن کریم مؤکداً به آن اشاره شده است.

اما دادن فرصتهای خوب به جوانان و افراد واجد شرایط که بدلایل مختلف نتوانسته اند از استعداد های خود نهایت استفاده را نمایند، یکی از اهدافی بود که برای آن برنامه ای دراز مدت تدارک دیده بودیم. امروز فرصت و موقعیت آنرا یافتیم تا با در نظر گرفتن شرایط موجود اقدام به جذب و استخدام نیروی متخصص و کارآمد در حوزه اینترنت و شبکه و موارد و زیرمجموعه های مربوطه نماییم.

در این راستا آموزش افراد علاقمند نیز یکی دیگر از اهداف تیم آزاد وب بوده که بتوانیم از این طریق با به اشتراک گذاشتن داشته های خود با افراد جدید و تبادل اطلاعات با یکدیگر، یک همدلی و جو صمیمی ایجاد نماییم تا به شعار کار تیمی جامه عمل بپوشانیم. امروزه در کشورهای پیشرفته انجام پروژه ها هرچند هم کوچک باشد بصورت یک تیم طراحی و اجرا میگردد. زیرا در این روش هر فردی بخش مربوط به خود را اداره میکند که باعث تمرکز روی آن بخش شده و خروجی نیز نتیجه بهتری خواهد داشت. همچنین در صورت بروز خطا در پروژه چه قبل و چه بعد از تحویل به مشتری، مسئول هر بخش میتواند به راحتی آنرا خطایابی و پشتیبانی نماید.

همچنین ما همیشه این فرصت را به افراد تیم داده ایم تا آنچه مورد نیاز در زمینه کاریشان است را در کمال آرامش کسب نمایند و هرگز به آنها فشار وارد نیاورده ایم که صرفاً کار خود را پیش ببریم. لذا در این بین ما نیز از کمک و یاری رساندن به افراد و آموزش موارد مورد نیاز کوتاهی نکرده ایم. و همیشه مشتاق به انجام آن بودیم و هستیم. از طرفی هرگز مدرک گرا نبوده ایم و نیستیم و صرفاً توانایی و سطح دانش افراد است که برایمان مهم است.

همچنین باید اعتراف نماییم که ما خود نیز تمام دانش لازم را نداریم و دانستن همه چیز جز سردرگمی برای آن شخص نخواهد بود. و از طرفی همانطور که قبلا هم عرض کردیم تمرکز داشتن در انجام هر پروژه باعث پیشرفت سریع آن میگردد. لذا وقت و انرژی هر یک از افراد تیم بر روی یک نوع توانایی متمرکز خواهد شد.

در خصوص دستمزد و حقوق و پورسانت نیز هرگز سعی نکرده ایم از اعضای تیم پله ای برای ترقی خود بسازیم. و هر چه تا کنون کسب شد همیشه بصورت عادلانه بین افراد شرکت کننده در پروژه تقسیم گردید تا ضمن جلب رضایت اعضاء و فراهم کردن رضایت خداوند متعال، توانسته باشیم باعث پیشرفت افراد تیم نیز باشیم.

امیدواریم در کنار شما خوبان بتوانیم تیم آزاد وب را هر روز گسترده تر نموده و پروژه های بزرگتری انجام دهیم.

——————————————————–

شرایط عمومی جهت ارسال رزومه و استخدام در آزاد وب

۱- داشتن حداقل ۲۰ سال سن

۲- داشتن حداقل ۱ نمونه کار معتبر

۳- روحیه کار تیمی

۴- توان شرکت در جلسات (حضوری، اینترنتی)

۵- دارا بودن خط اینترنت با سرعت حداقل ۲۵۶kbps

۶- توانایی یادگیری سریع

۷- متعهد بودن به وظایف و احترام به سایر اعضای گروه

۸- رعایت اصول و حد و حدود وظایف کاری و سلسله مراتب

۹- توان کار روزانه ۸ ساعت یا شبانه ۴ ساعت

۱۰- عدم اشتغال یا وابستگی به تیم های دیگر

۱۱- تخصص داشتن در یکی از شاخه های مربوط به وب و شبکه

———————————————————–

لطفاً در صورت دارا بودن شرایط فوق ابتدا فرم مشخصات و رزومه متقضایان را از لینک زیر دریافت نموده و پس از تکمیل ، الصاق عکس و امضاء، آنرا اسکن و به آدرس ما ایمیل فرمایید.

پس از بررسی رزومه های دریافتی از بین افراد واجد شرایط، ده نفر انتخاب و برای مصاحبه دعوت خواهند شد… در صورتی که روزمه های دریافتی بیش از حد انتظار باشد اقدام به برگزاری آزمون خواهیم نموده که در اینصورت بصورت تلفنی و ایمیل و همچنین درج اطلاعیه در همین بخش کلیه متقاضیان محترم را مطلع خواهیم ساخت.

دریافت فرم

ایمیل ما: azadweb.com@gmail.com

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن