همانگونه که مستحضرید افزونه های زیادی برای ارسال خودکار مطلب به شبکه های اجتماعی ارائه شده اما هرکدام به نوعی ممکن است دارای مشکل باشند. در این ساعت ما در تیم آزادوب افزونه ای را برای شما مهیا نموده ایم که تمامی کارهای ارسال مطلب را بصورت زمانبندی شده و با تنظیمات فراوان و قابلیت ارسال آن به تمام شبکه های اجتماعی انجام میدهد.

افزونه Social Networks Auto Poster محصولی از تیم Next Script با امکانات بینهایت خود شما را از داشتن دهها افزونه ارسال خودکار مطلب بی نیاز خواهد ساخت.

احتمالا افزونه SNAP در بسیاری از سایتها ممکن است به رایگان قابل دانلود باشد و حتی میتوانید آنرا از مخزن افزون های وردپرس نیز دریافت نمایید. ولی نسخه رایگان این افزونه با محدودیتهای فراوانی نیز روبرو است.

برای اینکه کاربران بتوانند جهت ارسال خودکار مطلب به شبکه های اجتماعی از امکانات کامل افزونه SNAP استفاده کنند لازم است که از نسخه Pro آن استفاده نمایند.

به شخصه قبلا از افزونه های زیادی برای ارسال خودکار مطلب به تلگرام، ارسال خودکار مطلب به فیس بوک، ارسال خودکار مطلب به توئیتر و امثالهم استفاده میکردم و تقریبا مدیریت همه اینها کاری سخت بود. ولی با نصب این افزونه همه آنها را میتوان تنها با یک کلیک فعال یا غیر فعال کرد و یا زمان ارسالشان را تغییر داد و….

ارسال خودکار مطلب به دهها شبکه اجتماعی

ارسال خودکار مطالب وردپرس به تمام شبکه های اجتماعی

افزونه SNAP بیش از ۳۰ شبکه اجتماعی را پشتیبانی میکند و شما میتوانید با زمانبندی مناسب بدون کمترین فشاری به سرور از تمامی این شبکه های اجتماعی بصورت یکجا بهره ببرید.

اما مژده ای که برای کاربران خوب آزاد وب داریم نسخه Pro این افزونه است. بنابراین میتوانید با تهیه و نصب Social Networks Auto Poster Pro ارسال خودکار مطلب را بدون محدودیت انجام داده و البته نسخه ای که در اختیار شما قرار خواهیم داد قابلیت بروزرسانی خودکار را هم از طریق محل افزونه های نصب شده در وردپرس نیز خواهد داشت. بنابراین بابت از کار افتادن افزونه و یا هر نگرانی دیگری میتوانیم به شما اطمینان کامل بدهیم که لایسنس افزونه SNAP بصورت یکساله در احتیارتان قرار خواهد گرفت.

 

دانلود رایگان افزونه SNAP از مخزن وردپرس

 

خرید لایسنس افزونه SNAP بصورت یکساله

اطلاعات بیشتر

توجه:

چنانچه بعد از پرداخت مشکل دریافت فایل داشتید از طریق فرم تماس اطلاع دهید تا فایل مورد نظر به ایمیل شما ارسال گردد.
پس از دانلود و نصب افزونه، جهت دریافت کد لایسنس، دامنه سایت خود را از طریق ایمیل سایت یا فرم تماس اعلام نموده و منتظر دریافت پاسخ باشید.
چنانچه در انجام تنظیمات آن نیاز به کمک دارید میتوانید از بخش سرویس دهی آزاد وب درخواست خود را ثبت نموده تا در اسرع وقت به آن رسیدگی گردد.