خرید ممبر واقعی تلگرام

بازدید کننده محترم

با توجه به بازخورد مثبت مشتریان و بالا رفتن حجم سفارشات مربوط به افزایش ممبر تلگرام ، اقدام به راه اندازی سایتی مجزا گرفتیم که بصورت تخصصی و با امکانات عالی می توانید نسبت به ثبت سفارشات ممبر تلگرام و حتی کسب درآمد در آن اقدام نمایید.

لطفا جهت ورود به سایت جدید روی آدرس زیر کلیک نمایید

 

https://servicegram.ir

تذکر مهم

از انجام سفارش برای کانالها و گروههای مغایر با قوانین جاری کشور و جرایم اینترنتی و رایانه ای شامل صفحات سیاسی، مستهجن، غیر اخلاقی، مواد و سلاح سرد و موارد مشابه معذوریم. لذا با توجه به اینکه کلیه سفارشات قبل از انجام به صورت دستی بررسی میگردند، در صورت مشاهده موارد فوق، ضمن ارجاع مشخصات کاربر خاطی به مراجع قضایی، هیچگونه بازگشت وجه نیز صورت نخواهد پذیرفت.

سوالات متداول

مقدار مجاز برای عضوگیری در روز چقدر است؟

با توجه به اینکه اغلب شبکه های اجتماعی، مدیریت دقیقی روی نحوه فعالیت یک کانال یا پیج دارند، چنانچه به یکباره بخواهید چندین هزار کاربر را جدب کنید، احتمال مسدود شدن حساب کاربری و کانال یا پیج شما افزایش میابد.

لذا توصیه ما این است که روزانه بیشتر از ۲۰۰۰ عضو اضافه نکنید. تا رشدی طبیعی تر و تکاملی تر داشته باشید.

زمان انجام سفارش چقدر طول میکشد؟

با توجه به حجم سفارشاتی که در لحظه ثبت می شوند، و جهت جلوگیری از اختلال و هدر رفتن سرمایه شما عزیزان، کلیه سفارشات پس از ثبت، بصورت دستی بررسی و انجام میگیرد. لذا ممکن است بنا به میزان حجم سفارش شما ، انجام آن از ۳ ساعت الی ۷۲ ساعت بطول بیانجامد.

آیا اعضا ریزش هم دارند؟

ریزش اعضا یک امر طبیعیست، و در تمام شبکه های اجتماعی این اتفاق می افتد. مگر اینکه محتوایی که تولید میکنید آنقدر جذاب باشد که بتوانید اعضای واقعی را حفظ نمایید.

اعضای فیک با شماره های مجازی و موقت ساخته می شوند. چنانچه آن عضو قبل از لفت دادن از کانال شما، دیلیت اکانت نماید، تا ابد آن اکانت در لیست اعضا باقی خواهد ماند.

همچنین اگر شماره مربوط به اکانت به دست کاربران دیگری بیافتد، از انجایی که به لیست کانالهای عضو شده ی وی دسترسی دارد، میتواند از آنها خارج شده و سپس اکانت را حذف نماید.

بصورت تقریبی، از هر ۱۰۰۰ عضو، در طی ۴۸ ساعت ۱۰۰ نفر ریزش خواهند داشت. لذا جهت جبران به کلیه سفارشات درخواستی مقداری عضو اضافی نیز ارسال میگردد.

آیا هزینه پرداختی قابل بازگشت است؟

بله! ما برخلاف رقبا هزینه پرداخت شده را در صورت انصراف بموقع به شما مرجوع می کنیم. به همین دلیل تمامی سفارشات ثبت شده، دو ساعت در حالت انتظار باقی مانده تا کاربر از تصمیم خود اطمینان حاصل نماید. البته با توجه به استفاده از درگاه واسط، مبالغ پرداختی ۲۴ ساعت بعد به حساب ما منتقل میگردد. لذا پس از کسر کارمزد انتقال باقیمانده مبلغ به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

در نظر داشته باشید در صورت شروع سرویس دهی، امکان لغو و درخواست بازگشت وجه وجود نخواهد داشت.

چرا درج مشخصات مشتری الزامیست؟

با توجه به نیاز درگاه پرداخت به دریافت مشخصات مشتری، و همچنین برقراری ارتباط با مشتری در موارد خاص، وجود مشخصات شما ضروریست.

همچنین در صورت لغو سرویس و درخواست مرجوع کردن وجه، لازم است به لحاظ موارد امنیتی، مشخصات شما را یک بار با موارد ارسال شده مطابقت نماییم.

خدمات مورد نیازم در لیست وجود ندارد

چنانچه نیاز به خدمات خاصی دارید و در لیست وجود نداشت، کافیست از طریق فرم تماس، با ما مکاتبه نموده و درخواست خود را مطرح نمایید.

تعداد مورد نیازم در فرم خدمات موجود نیست

چنانچه از خدمات داخل فرم ، هرکدام به تعداد مورد نیاز شما موجود نبود، کافیست با استفاده از فرم تماس که از طریق منوی سایت در دسترس است، با ما مکاتبه نمایید.

در کمتر از یکساعت پاسخگوی شما خواهیم بود و تعداد درخواستی تان را بصورت مجزا تامین خواهیم نمود.

مبلغ را واریز کرده ام ولی با خطا مواجه شدم

نگران نباشید. کلیه پرداخت ها از طریق درگاه مستقیم شاپرک صورت میگیرد لذا در صورتی که خطایی در هنگام بازگشت به سایت رخ دهد، مبلغ پرداختی در کمتر از ۲۴ ساعت به صورت خودکار به حساب شما برگشت خواهد خورد.

با اینحال در صورت بروز هرگونه مشکل در پرداخت حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع سازید تا سریعاً پیگیر رفع خطا شویم.

چرا آزاد وب نماد اعتماد ندارد؟

آزاد وب بیش از ۱۰ سال سابقه مفید در ارائه خدمات تحت وب داشته و با توجه به دارا بودن اعتبار و محبوبیت کافی بین کاربران نیازی به دریافت نماد اعتماد نمیبیند.

از طرفی دارندگان نماد اعتماد در صورت تخلف قابلیت هیچگونه پیگیری از طرف ارگان مربوطه را نداشته و عملا داشتن نماد امری کاملا بیهوده و نامعتبر است.

البته مرکز خدمات آزاد وب، در پرتال ساماندهی ثبت و دارای کد شامد می باشد. که در پایین همین صفحه میتوانید از صحت اعتبار آن اطمینان حاصل نمایید

با عضویت در کانال و اینستاگرام آزاد وب، از تخفیف های داغ لحظه ای مطلع شوید!!