افزایش بازدید سایت

بازدید کننده محترم

با توجه به بازخورد مثبت مشتریان و بالا رفتن حجم سفارشات مربوط به افزایش ترافیک، اقدام به راه اندازی سایتی مجزا گرفتیم که بصورت تخصصی و با امکانات عالی می توانید نسبت به افزایش ترافیک سایت هایتان و حتی کسب درآمد در آن اقدام نمایید.

لطفا جهت ورود به سایت جدید روی آدرس زیر کلیک نمایید

 

https://rankbaz.ir

تذکر مهم

از انجام سفارش برای سایتهای مغایر با قوانین جاری کشور و جرایم اینترنتی و رایانه ای شامل صفحات سیاسی، مستهجن، غیر اخلاقی، مواد و سلاح سرد و موارد مشابه معذوریم. لذا با توجه به اینکه کلیه سفارشات قبل از انجام به صورت دستی بررسی میگردند، در صورت مشاهده موارد فوق، ضمن ارجاع مشخصات کاربر خاطی به مراجع قضایی، هیچگونه بازگشت وجه نیز صورت نخواهد پذیرفت.

سوالات متداول

مقدار مجاز ایجاد ترافیک روزانه چقدر است؟

میزان مجاز ایجاد ترافیک مازاد، بستگی به وضعیت ترافیک فعلی سایت شما دارد. بر فرض اینکه اگر در حال حاضر روزانه تنها ۱۰۰ بازدید کننده دارید، اگر بخواهید به یکباره بازدید را به ۱۰۰۰ بازدید در روز افزایش دهید، بدون شک باعث شک بردن موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید شد. و همچنین در صورت قطع بازدیدها، با افت شدید رتبه الکسا نیز روبرو می شوید. 

لذا سعی کنید ترافیک را بصورت آرام آرام و ماهانه افزایش دهید.

افزایش ترافیک از لحاظ سئو مشکلی ایجاد نمیکند؟

خیر!

در واقع یکی از رموز موفقیت در سئو و کسب رتبه مناسب، افزایش ترافیک مازاد است. زیرا شما سایتی دارید که هنوز گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر متوجه حضور ان نشده اند. بنابراین با ایجاد ترافیک به صورت اصولی و واقع گرایانه، باعث جلب توجه رباتهای خزنده گوگل و دیگر موتورها میشوید. 

از طرفی دیگر، با توجه به اینکه کلیه بازدیدها توسط افراد کاربران واقعی صورت میگیرد، احتمال محبوب شدن سایتتان یا فروش رفتن محصولاتتان نیز بیشتر می شود.

توصیه مهم: هرگز در کسب رتبه عجله به خرج ندهید، و سعی کنید بصورت آرام و پیوسته رشد نموده و رتبه لازم را به دست آورید.

زمان انجام سفارش چقدر طول میکشد؟

با توجه به حجم سفارشاتی که در لحظه ثبت می شوند، و جهت جلوگیری از اختلال و هدر رفتن سرمایه شما عزیزان، کلیه سفارشات پس از ثبت، بصورت دستی بررسی و انجام میگیرد. لذا ممکن است بنا به میزان حجم سفارش شما و دیگر مشتریان، انجام آن ۲۴ الی ۴۸ ساعت بطول بیانجامد. 

آیا هزینه پرداختی قابل بازگشت است؟

بله! ما برخلاف رقبا هزینه پرداخت شده را در صورت انصراف بموقع به شما مرجوع می کنیم. البته با توجه به استفاده از درگاه واسط، مبالغ پرداختی ۲۴ ساعت بعد به حساب ما منتقل میگردد. لذا پس از کسر کارمزد انتقال باقیمانده مبلغ به حساب شما برگشت خواهد خورد.

در نظر داشته باشید در صورت شروع سرویس دهی، امکان لغو و درخواست بازگشت وجه وجود نخواهد داشت.

چرا درج مشخصات مشتری الزامیست؟

با توجه به نیاز درگاه پرداخت به دریافت مشخصات مشتری، و همچنین برقراری ارتباط با مشتری در موارد خاص، وجود مشخصات شما ضروریست.

همچنین در صورت لغو سرویس و درخواست مرجوع کردن وجه، لازم است به لحاظ موارد امنیتی، مشخصات شما را یک بار با موارد ارسال شده مطابقت نماییم.

تعداد مورد نیازم در فرم خدمات موجود نیست

چنانچه از خدمات داخل فرم ، هرکدام به تعداد مورد نیاز شما موجود نبود، کافیست با استفاده از فرم تماس که از طریق منوی سایت در دسترس است، با ما مکاتبه نمایید.

در کمتر از یکساعت پاسخگوی شما خواهیم بود و تعداد درخواستی تان را بصورت مجزا تامین خواهیم نمود.

خدمات مورد نیازم در لیست وجود ندارد

چنانچه نیاز به خدمات خاصی دارید و در لیست وجود نداشت، کافیست از طریق فرم تماس، با ما مکاتبه نموده و درخواست خود را مطرح نمایید.

مبلغ را واریز کرده ام ولی با خطا مواجه شدم

نگران نباشید. کلیه پرداخت ها از طریق درگاه مستقیم شاپرک صورت میگیرد لذا در صورتی که خطایی در هنگام بازگشت به سایت رخ دهد، مبلغ پرداختی در کمتر از ۲۴ ساعت به صورت خودکار به حساب شما برگشت خواهد خورد.

با اینحال در صورت بروز هرگونه مشکل در پرداخت حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع سازید تا سریعاً پیگیر رفع خطا شویم.

چرا آزاد وب نماد اعتماد ندارد؟

آزاد وب بیش از ۱۰ سال سابقه مفید در ارائه خدمات تحت وب داشته و با توجه به دارا بودن اعتبار و محبوبیت کافی بین کاربران نیازی به دریافت نماد اعتماد نمیبیند.

از طرفی دارندگان نماد اعتماد در صورت تخلف قابلیت هیچگونه پیگیری از طرف ارگان مربوطه را نداشته و عملا داشتن نماد امری کاملا بیهوده و نامعتبر است.

البته مرکز خدمات آزاد وب، در پرتال ساماندهی ثبت و دارای کد شامد می باشد. که در پایین همین صفحه میتوانید از صحت اعتبار آن اطمینان حاصل نمایید

با عضویت در تلگرام و اینستاگرام آزاد وب، از تخفیف های داغ لحظه ای مطلع شوید!!